Gazdov dvor, miesto pre (ne)tradičnú dovolenku s apidomčekom

Naše ubytovanie sa nachádza v polohorskom prostredí v obci Vavrišovo na Liptove. S našimi hosťami nás spája láska k prírode a k zážitkom, ktoré ponúka Gazdov dvor a jeho blízke okolie.

Dôraz kladieme na to,

aby ste sa u nás cítili príjemne a boli ubytovaní v čistom a zdravom prostredí.
K ubytovaniu ponúkame aj služby, ktoré vás určite potešia. Ak to bude v našich silách, snažíme sa hosťom vyhovieť vo všetkom.

Netradičný pobyt pri včelách

Ak hľadáte, v čom je naše ubytovanie iné oproti ostatným, máme pre vás jednoznačnú odpoveď. Náš apidomček a apiterapia, ktorú v ňom ponúkame, má nielen blahodárne účinky na ľudský organizmus, ale zažijete aj neopakovateľné chvíle so včelami.

Tradičné zážitky 

Gazdvor dvor bez zvierat? To nepôjde ani u nás. Radi vám ukážeme naše zvieratká, ktoré môžete aj nakŕmiť. Rovnako sa môžete pozrieť na tradičné spracovanie mlieka, syrov, bryndze, masla a tvarohu. Sami si môžete upiecť kváskový chlebík či vyrobiť sviečky zo včelieho vosku.

Zaujímavé aktivity v blízkom okolí

V blízkom okolí je možnosť navštíviť množstvo turistických, cyklistických, vodných, športových a iných aktivít. Môžete sa vybrať do lesa na zber lesných plodov alebo uloviť si rybu. Ak máte radi dobrodružstvo, tak vás určite poteší rafting a splavovanie rieky Belá.

Liptov ako TOP destinácia Slovenska

Určite dobre poznáte aj preslávené letné a zimné aktivity na Liptove, preto ak sa vyberiete práve za nimi, Gazdov Dvor je ideálna forma ubytovania, ktorá vám prinesie ešte viac zážitkov.

Vitajte na Gazdovom dvore s apidomčekom!

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia. Viac informácií o spracúvaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.

Tento web vyrobila internetová agentúra magnetica.sk