Služby, ktoré vám spríjemnia pobyt

Všetky služby, ktoré poskytujeme na Gazdovom dvore, Vám odporúčame rezervovať v predstihu.

Relaxačná apiterapia
v apidomčeku

Netradičný pobyt so včelami spojený s oddychom na včelích úľoch, s dýchaním včelieho vzduchu či pitím včelami ožiarenej vody. Prečítajte si viac o pobyte v apidomčeku.

Raňajky

Postaráme sa o vaše raňajky, zatiaľ čo vy budete ešte leňošiť v posteliach. Raňajky zabezpečujeme na vyžiadanie a po dohode s vami.

Masáže

Na rozmaznanie tela i duše môžete využiť aj našu ponuku masáži.

Predaj medu

Okrem zážitku z apiterapie či výroby vlastných sviečok zo včelieho vosku, ponúkame na predaj aj náš domáci med.

Ukážky a možnosť vlastnej výroby

Máte záujem zažiť niečo tradičné? Ukážeme a spoločne si vyrobíme kváskový chlebík, syr, maslo či sviečky z včelieho vosku.

Stráženie detí

Chcete tráviť čas osamote alebo vo dvojici? Zabavíme vaše detičky a postaráme sa o ne v čase vašej neprítomnosti.

Požičanie kočíka a detskej sedačky

I s tými najmenšími môžete vyraziť za dobrodružstvom, ktoré vám Liptov ponúka. Vieme vám zabezpečiť kočík či detskú sedačku.

Jazda na koči

Už ste sa viezli na koči? Tunajší pohonič vás prevezie okolitými cestičkami a krásnou prírodou. Zvezte sa na konskom povoze a vychutnajte si krásu vidieckej scenérie. Rezervujte na tel. čísle 0948 093 068.

Rezervácia služieb

Ak chcete využiť niektorú alebo viaceré z našich služieb, môžete si ich rezervovať vopred cez náš rezervačný systém a zabezpečiť si tak ich dostupnosť v čase vášho pobytu u nás.

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia. Viac informácií o spracúvaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.

Tento web vyrobila internetová agentúra magnetica.sk