Gazdov Dvor s apidomčekom vo Vavrišove

Ubytovať sa môžete vo Vidieckom dome a o 200 metrov vzdialenej Gazdovskej chalupe i Gazdovskom dome. V každom z našich ubytovacích zariadení triedime odpad, tým chránime našu planétu.

VIDIECKY DOM

Pozostáva z dvoch apartmánov, ktoré si môžete prenajať samostatne alebo si môžete rezervovať celý objekt, ktorého celková kapacita je 14 osôb.

Apartmán

Poschodie

Apartmán, ktorý sa nachádza na poschodí, je zariadený v starom vidieckom štýle. Je vhodný pre páry, ale nájdete tu aj hračky pre detičky.

Hneď, ako vystúpime po schodoch, na chodbe sa nachádza kúpeľňa s WC. Táto slúži len hosťom ubytovaným na poschodí.

Po ľavej strane je vstup do spoločenskej miestnosti s kuchyňou, ktorá je vybavená mikrovlnkou, chladničkou, indukčnou platničkou, rýchlovarnou kanvicou. Rovnako ako na prízemí aj tu nájdete stôl so sedením pre 5 ľudí, dve plnohodnotné lôžka, TV a samozrejmosťou je WIFI.

Ďalej cez dvere vchádzame do spálne, v ktorej sa nachádza manželská posteľ a jedna jednolôžková posteľ. Tu sa môžu vyspať tri osoby. Taktiež tu nájdete malú knižnicu, kde môžete relaxovať s knihou v ruke.

(max. 5 osôb)

Cena:
85 €
/noc

Apartmán

Prízemie 

Tento apartmán nachádzajúci sa na prízemí Vidieckeho domu má 5 plnohodnotných lôžok. Pri vstupe z verandy napravo sa nachádza kúpeľňa + WC. Táto je určená len pre hostí z prízemia. 

Vedľa sa nachádza spoločenská miestnosť s kuchyňou, ktorá je vybavená chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, sporákom, mikrovlnkou a kávovarom. Nechýba tu stôl so sedením pre 6 ľudí, rozkladací gauč, ktorý slúži aj ako plnohodnotné lôžko pre jednu osobu, televízor a samozrejme WIFI. V tomto apartmáne sa nachádza aj práčka, ktorá vám je plne k dispozícii.

Zo spoločenskej miestnosti s kuchyňou vchádzame do spálne, v ktorej sa nachádzajú 4 lôžka (2 x jednolôžková posteľ a 1x manželská posteľ). Nájdete tu aj malú knižnicu a staré prerobené kreslo, v ktorom môžete pokojne relaxovať. 

Cena od:
150 €
/noc

Vidiecky dom

Exteriér

Bezprostredné okolie Vidieckeho domu ponúka altánok s grilom a kotlíkom na guláš, pieskovisko pre detičky a bylinkovú záhradku pre mamičky. V altánku sa nachádza 100 ročná studňa, ktorá je podsvietená. V areáli sa nachádzajú aj 3 parkovacie miesta.

GAZDOVA CHALUPA

Chalupa sa nachádza vo vzdialenosti 200 metrov od Vidieckeho domu. Je to samostatná chalúpka bez poschodia, ktorej kapacita je 5 osôb. V spálni sú 4 lôžka na spanie a v spoločenskej miestnosti s kuchyňou sa nachádza rozkladací gauč.

Chalúpka je vybavená sporákom, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnkou, TV a WIFi, práčkou, kúpeľňou a WC. Navyše pred chalúpkou sa dá grilovať.

Cena od:
90 €
/noc

GAZDOV DOM

Pozostáva z dvoch apartmánov, ktoré si môžete prenajať samostatne alebo si môžete rezervovať celý objekt, ktorého celková kapacita je 11 osôb.

Len 50 metrov od chalúpky sa nachádza poschodový dom, ktorý má kapacitu 11 osôb.

Prízemie ponúka 4-lôžkovú izbu a 2 -lôžkovú spoločenskú miestnosť s kuchyňou, ktorá je vybavená sporákom, mikrovlnou rúrou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, stolom so sedením pre 10 osôb, TV a WIFI.

Na poschodí sa nachádza jedna 4-lôžková izba, jedna 2-lôžková izba, kuchynský kútik a WC.

V Gazdovom dome sa nachádza aj práčka, ktorú môžete počas svojho pobytu využívať.

Cena od:
190 €
/noc
Prízemie
Poschodie
Vo všetkých ubytovacích zariadeniach môžete využiť aj naše služby, ktoré vám spríjemnia vašu dovolenku u nás.

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia. Viac informácií o spracúvaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.

Tento web vyrobila internetová agentúra magnetica.sk