Okolie plné dobrodružstva a oddychu

Strávte svoj voľný čas na Liptove, ubytujte sa na Gazdovom
dvore s apidomčekom

V okolí obce Vavrišovo sa nachádza množstvo letných i zimných, turistických, cyklistických či vodných aktivít.

V obci máme dve ihriská pre deti, ktoré môžete navštíviť. Namiesto dlhej túry, odporúčame približne dvojkilometrovú prechádzku do nášho lesa Sihoť. Môžete si tu zbierať hríby, bylinky alebo lesné plody.

V zime Liptov ponúka množstvo tratí pre bežkovanie, lyžovanie a môžete si vychutnať aj wellness. Čoraz populárnejšie sú skialpové výstupy na rôzne kopce v Západných a Nízkych Tatrách.

Môžete navštíviť Vavrišovo múzeum, skanzen v neďalekej Pribyline, alebo sa vybrať na Štrbské pleso, Popradské  pleso, Baranec, Kriváň či zažiť neopakovateľnú Tichú a Kôprovú dolinu.

Cez tento les preteká rieka Belá, ktorá ponúka v letných mesiacoch kopec zážitkov. Môžete sa v nej kúpať alebo ju splavovať, či obdivovať krásne prírodné tvary, ktoré vytvorila.

Alebo môžete vsadiť na klasiku a navštíviť naše aquaparky Tatralandia a Bešeňová, nevynechajte Liptovskú Maru. Spoznajte aj, čo sa skrýva pod povrchom a objavte krásu malých i väčších jaskýň na Liptove.  

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia. Viac informácií o spracúvaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.

Tento web vyrobila internetová agentúra magnetica.sk